אודות

רוצה לפקח על הנעשה אצלך בעסק? חשוב לך לשמור על ביתך? אנחנו ב smart vision נשמח לסייע לך לעשות את זה בעזרת מגוון רחב של מצלמות אבטחה מהמתקדמות בשוק.

ל smart vision יש מבחר מצלמות במעגל סגור באיכות HD הנבדלות אחת מהשנייה במספר פרמטרים:

  • גודל עדשה
  • סוג עדשה
  • סוג חיישן
  • אינפרה אדום לצילום בתנאי תאורה מינימליים
  • איכות צילום בחושך
  • רזולוציה
  • מידת הרגישות לאור
  • עמידות (לשימוש פנים או חוץ)
  • צריכת מתח

הגעת להחלטת שיש צורך לרשת את ביתך או את בית העסק שלך במצלמות אבטחה, מעולה! המומחים של smart vision ידאגו לבחור עבור את סוג המצלמה המתאים, בין אם מדובר במצלמת "כיפה" או "צינור" (שני סוגים אלה הינם הפופולריים ביותר כיום בשוק). גם אם יהיה צורך לצלם בחושך מוחלט, לנו יש את כל הפתרונות המתאימים, אין סיכוי שתצא לא מרוצה.

תהיו מעוניינים במספר רב של מצלמות לבית? אין שום בעיה, יש לנו קיט 4 מצלמות אבטחה NVR POE כולל כבלים, מוכן להתקנה. זהו פתרון מעולה הנותן מענה אבטחה מלא לבית או לעסק.

לקיט זה יש שני יתרונות חשובים:

1) POE (- (Power Over Ethernet העברת מתח על גבי כבלי רשת. מדובר כאן, על טכנולוגיה חדשנית המאפשרת אספקת מתח למרחק של עד 100 מטר ממקור החשמל, ומאפשרת אספקת חשמל במקומות בהם התקנת נקודות חשמל סדירות בעייתית או מסוכנת.

2) NVR (Network Video Recorder)– זהו מכשיר הקלטה עצמאי בעל כונן קשיח מסוג HDD בנפח הקלטה מקסימלי של TB4. היתרון בולט של יחידה זו, חוסר הצורך בלהיות ממוקם בסמוך למצלמות עצמן אלא, מספיק שיהיה מחובר לאותה הרשת.

אנחנו ב smart vision ממליצים לכם על מקליט מסוג NVR מכיוון שהוא יכול לבצע הקלטה באיכות HD, וזאת בניגוד למקליט מסוג ,DVR שהוא נפוץ יותר בשוק המצלמות במעגל סגור. היתרון הבולט ביותר של מכשיר ה NVR הוא שאין צורך בחיבור ישיר של המצלמות (כפי שנעשה ב (DVR אליו. כל מה שצריך, הוא, שכל המצלמות במעגל סגור יהיו מחוברות לנתב וישדרו למכשיר ה NVR את כל המידע.

smart vision משתמש במיטב הטכנולוגיה בתחום המצלמות לבית או לעסק. אצלנו ניתן להשיג מצלמות HDCVI, כמו כן, גם מכשיר מקליט מדגם Digital Video Recorder SMC-CVR7208D 8CH שתומך בטכנולוגיה זו, אשר אליו ניתן לחבר עד 8 מצלמות באיכות HD ללא פשרות, ברזולוציה של עד ל 1080P. למכשיר הקלטה זה יש שני כוננים קשיחים בנפח של TB4 כל אחד.

טכנולוגיית ה HDCVI הינה הפתרון המוביל היום בשוק בכל הנוגע למצלמות לבית או לעסק. המערכת מאפשרת שידור למרחקים ארוכים במיוחד בעלות נמוכה. כל זאת ניתן לביצוע באמצעות טכנולוגיות חדשות אשר מאפשרות להימנע מבעיות הצלבה ב CVBS, ומאפשרות בהירות נפרדת לחלוטין בעת שידור האות, הגוון וה baseband ומשפרת עוד יותר את איכות הווידאו.

היתרון הבולט ביותר בטכנולוגיה מסוג HDCVI הינו האפשרות לקבל 3 סוגי נתונים (אודיו, ווידיאו, אותות בקרה) שונים דרך כבל קואקסיאלי אחד, מדובר בחיסכון משמעותי בכל הנוגע לעלויות של התקנת מערכת מצלמות לבית. העברת מידע דו כיוונית למצלמות במעגל סגור מאפשרת תמיכה בפקודות שליטה כגון: פוקוס מצלמה, tilt-pan-zoom , שליטה על מהירות הצמצם ועוד.