מצלמות HDCVI

מדובר בטכנולוגיה הכי חדישה שקיימת, נכון להיום בשוק מצלמות האבטחה. טכנולוגיית HDCVI מאפשרת לחבר מצלמות Full HD למערכת הקלטה על גבי כבל קואקסיאלי למרחק רב ביותר. מצלמות HDCVI הינן מוצר עמיד ביותר אשר מיועד בדרך כלל לתנאי חוץ (שטחים פתוחים, מחסנים וכו'). מצלמות HDCVI מגיעות בצורות של צינור וכיפה, מותאמות לאזור ההתקנה המבוקש. קיימים סוגים שונים של דגמי מצלמות: צינור וכיפה אינפרא אדום, צינור וכיפה עם עדשה משתנה, צינור וכיפה אנטי ונדליזם, צינור עדשה קבועה וצינור זום. מצלמות HDCVI מסוג כיפה מגיעות ברזולוציה של החל מ- 1 מגה פיקסל ועד ל 2.4 מגה פיקסל, ובאיכות תמונה של P720 ו- P1080 בהתאמה. מצלמות מדגם צינור מגיעות ברזולוציה של החל מ- 1.3 מגה פיקסל ועד ל – 2 מגה פיקסל ובאיכות תמונה של P720 ו- P1080 בהתאמה.

מצלמות HDCVI מסוג כיפה – בעלת עיצוב נקי ואסטטי עם יכולות צילום גבוהות, לרוב ניתן למצוא מצלמות מסוג זה באזורים פנימיים, בבתים, בתוך עסקים. רוב המפרטים של המצלמות מאוד דומים וההבדלים ביניהם די זניחים. מצלמות מסוג זה נחשבות אפילו לפריט דקורטיבי.

מצלמות HDCVI מסוג צינור – זהו סוג המצלמות בעל השימושיות הכי גבוהה בארץ ובעולם. מבנה המצלמה וצורתה דומה לצינור, ומכאן כמובן שמה. מצלמות אלו מותקנות לרוב על קירות חיצוניים של בנייני מגורים/עסקים, בתים פרטיים. עמידות בפני כל פגעי מזג האוויר. רוב הדגמים מגיעים עם חיישן אינפרא אדום לצילום בחושך מוחלט.